ADIM ADIM LOUIS VUITTON COUSSIN

0 15

Louis Vuitton Kadın Koleksiyonları Artistik Direktörü Nicolas Ghesquière’in, maskülen ve feminen stiller arasındaki farklılığı ortadan kaldıran, cinsiyetsizlik üzerine düşüncelerinin yansımasından doğan bir çanta olan Coussin, İlkbahar-Yaz 2021 koleksiyonun en son üyesi. Bu yeni ikon, tarafsızlık veya cinsiyet akışkanlığı olarak adlandırılabilecek bir tutumla kendi karakterini yaratarak, bütün bir ifade alanını çağrıştırıyor. Instagram’da bu sezon sıklıkla göreceğimiz Coussin çantanın ilk adımından son dokunuşuna kadar olan yapım aşaması da onun büyüleyici duruşunun bir ispatı.

Your browser does not support HTML5 video.

Çok sayıda kapitone bölmesi ile değerli eşyalarımızı koruma altına alan ve yumuşak kuzu derisi ile sarmalanan Coussin, metalik tonlardan, radikal tonlara kadar uzanan keskin renkleri ve çıkarılabilir zinciri, güçlü ve geometrik tasarımıyla göz alıcı bir forma sahip. İster çapraz askılı, ister omuz üzerinde ister kol altında kıvrılarak, zarafet ve kişiliği zahmetsizce birleştiriyor ve stil özgürlüğünü yeni boyutlara taşıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google