H&M INNOVATION STORIES COLOUR KOLEKSİYONU İLE TANIŞIN

0 9

Innovation Stories, H&M’nin sürdürülebilirlik laboratuvarıdır – bu koleksiyonlarla, yeni inovasyonları ve malzemeleri düzenli ürün yelpazesinde ölçeklendirmeden önce deneyebiliyoruz. 2021’de, gelişime odaklı ve yeniliği bir sonraki seviyeye taşımayı hedefleyen Innovation Stories, bilim adamları ve yenilikçilerle olan çalışmamızı destekliyor ve H&M’nin sürdürülebilirlik çalışmalarına ışık tutuyor.

H&M Türkiye, H&M Innovation Stories Colour koleksiyonun tanıtımı için, 14 Nisan günü Türkiye saatiyle 11:00’de Fransa, İtalya ve Portekiz’le birlikte dijital bir lansman gerçekleştirdi. Tüm ülkelerin önde gelen Influencer ve basın mensuplarıyla birlikte Türkiye’den de sadece seçili moda basını ve influencer grubu bu koleksiyona özel hazırlanmış özel bir mikrosite olan; https://hminnovationstories.com/ keşfe dalarak H&M Innovation Stories dünyasını çok özel bir deneyimle öncelikli olarak incelediler.

Altı ay boyunca tüm moda severlerin ziyaretine açık olacak bu özel mikrosite hminnovationstories.com’ta Fransız Sanatçı Alexis Jamet’in koleksiyonlara özel yaratmış olduğu ve ister akıllı telefonlara ister bilgisayarla indirilip sosyal medya kanallarında kullanılabilecek olan filtre ve arka fonları mikrositenin tüm alanlarında sergilendi. Aynı zamanda tamamen doğal batik boyama üzerine çalışan Fransız Sanatçı Aurelia Wolff’un kurucusu olduğu Our Whole Concept’ le de çok keyifli iki adet workshop gerçekleştirildi.

Bunun yanı sıra H&M Kreatif Danışmanı Ann Sofie Johansson ve Konsept tasarımcısı Ella Soccorsi koleksiyona dair videolarda daha sürdürülebilir bir yolla üretilmiş renklerin keşfedilmemiş güzelliğini gözler önüne seriyorlar. H&M’in sürdürülebilirlikle ilgili yaptığı girişimleri tüm şeffaflığıyla incelemek, dilenirse sürdürülebilirlik raporuna da ulaşmak mümkün.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google