SEPHORA YENİ ÜRÜNLERLE YAZA MERHABA DİYOR!

0 10

Yazın neşesini renkli makyajla gösteren Sephora; etkili bakışlar için Sephora Collection maskara, Too Faced Killer Liner ve Huda Beauty kaş kalemi; Fenty Beauty ve Givenchy’nin doğal bitişli fondötenleri, ciltte tek başına bile etkili olabilen Givenchy ve Sephora Collection’ın pudraları ve Benefit’in dudaklara ve cilde yaz getiren renklendiricisiyle kusursuz makyajda heyecana destek veriyor. Gülsha Lip Kiss ve Benefit California Kissing Balm yeniler olarak yazın coşkusuna ortak oluyor.

Her sezonun vazgeçilmez rutini cilt bakımında, Sephora Collection ailesinin sevilenleri tonik ve serumu, uzak doğunun sevilen markası Dr. Jart Ceramidin krem, Brezilya’nın özel formülünü içeren Bum Bum Vücut Kremi ve çok amaçlı kullanımıyla Egyptian Magic Krem ile cildinize yaz geliyor!

Versace yeni formülü Dylan Turquoise, Guerlain ve Narciso’nun birbirinden zengin içerikli kokularıyla gittiği her yere yazın neşesini götürmek isteyenlere eşlik ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google